Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła po raz kolejny może pochwalić się sukcesem w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”. W tegorocznej edycji finalistką została Julia Chrobak z klasy 4, która osiągnęła wysoki wynik pod opieką nauczyciela przyrody Pani Lidii Kosmały. Serdecznie gratulujemy Julii wspaniałego osiągnięcia oraz życzymy jej dalszego rozwijania pasji naukowych.

