Generator zdjęć do mlegitymacji

Nasza szkoła uczestniczy w programie mLegitymacja.

Uczniowie szkoły mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji.

Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona.
Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji.

Krótka instrukcja korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji znajduje się w plikach do pobrania. Linki do generatora są aktywne.

30.09.2021 r. wygasa ważność mLegitymacji wygenerowanych w poprzednim roku szkolnym.

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zgłaszane sprawy i pojawiające się zapytania:

1. format zdjęcia - zdjęcie powinno być odpowiednio wykadrowane, a plik ze zdjęciem musi posiadać rozszerzenie: .jpeg lub .jpg i być nie większy niż 5 MB;

2. komunikat o użytkowniku znajdującym się w systemie - należy sprawdzić na liście zleceń, czy dane tego użytkownika nie zostały już wcześniej wprowadzone. Jeśli dokonano wprowadzenia tych danych, a mimo to nie doszło do wygenerowania raportu z użyciem tych samych danych, prosimy o sprawdzenie wyjaśnienia na str. 19. w dołączonej instrukcji;

3. przedłużanie ważności mLegitymacji - należy zmienić datę ważności na aktualny rok szkolny, zgodnie z legitymacją papierową.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z infolinią mLegitymacji: 42 25 35 484 lub pod adresem: mlegitymacja@nask.pl

Generator zdjęć do mlegitymacji

Format: PDF, Waga: 32 kB