27 Finał WOŚP

W czwartek 10 stycznia już po raz 27 odbył się w naszej szkole Finał WOŚP. W tym roku graliśmy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Razem z nami grali również: Pełnomocnik Prezydenta Miasta Będzina p. Rafał Adamczyk, Naczelnik Wydziału Promocji Miasta p. Kamil Kowal, Radny dzielnicy Ksawera p. Szczepan Gryma, Radny Miasta Będzina p. Jerzy Małkowski. Był z nami również szef sztabu WOŚP p. Andrzej Marat.

W czasie Finału odbyły się liczne licytacje na rzecz WOŚP, występy naszych uczniów i zaproszonych gości. Działało stoisko ze słodkościami.

Uczestnicy imprezy zostali poczęstowani zlicytowanymi przez p. Rafała Adamczyka i p. Andrzeja Marata tortami.

Wystąpili: Julia Krzemień z 2a, Eftichia Laskowska z 6b, Ksenia Jaszczyk z 6a, Hania Brzozowska z 7b, Martyna Seweryn z 7b, Mateusz Koryciński z 6b, Rafał Mróz z 6b, sportowcy z Klubu Sportowego „Orient”, Zespół Tańca Irlandzkiego „Galway".

Na rzecz Orkiestry kwestowali: Kacper Budek z 7a, Katarzyna Kroczek z 7a, Magda Hofman z 8a, Dominik Bartosik z 7a,Mateusz Kaczmarski z 7a.

Przedmioty licytowane podarowane zostały przez sponsorów i darczyńców, którym chcieliśmy serdecznie podziękować: Prezydentowi Miasta Będzina Panu Łukaszowi Komoniewskiemu, Panu Szczepanowi Grymie, Pani Jolancie Poświat i sekcji Judo Będzin, Panu Michałowi Curyło, Panu Dariuszowi Sygule, Pani Justynie Guzy, Pani Klaudii Sokołowskiej - Baryś, Pani Joannie Nowak, Panu Mariuszowi Korpak z MKS Będzin, Panu Karolowi Świeczek z Auto Centrum Pik, Panu Michałowi Wiśniewskiemu z Klubu Sportowego Mistral, Pani Marzenie Dębskiej, Radzie Rodziców przy SP 4, Klubom Sportowym: Sarmacja Będzin, MKS Będzin, RKS Grodziec, Asecco Resovia Rzeszów, Zagłębie Sosnowiec.

W imieniu Samorządu Szkolnego i opiekunów serdecznie dziękujemy wszystkim anonimowym darczyńcom, uczestnikom imprezy, uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, zaproszonym gościom.

Zebraliśmy 6 248,04 zł. Zapraszamy za rok. SIEMA!