Pozostawione w szatni rzeczy uczniów

Szanowni Państwo,
w szatni szkolnej znajdują się pozostawione, jeszcze w zeszłym roku szkolnym rzeczy uczniów. Prosimy o sprawdzenie i przekazanie informacji o zagubionych rzeczach do wychowawcy klasy. Uczniowie mogą liczyć na pomoc Pani Woźnej w szukaniu części garderoby. Rzeczy nie odebrane do 30 października, zostaną jak corocznie przekazane do PCK.

Prosimy również na bieżąco sprawdzać, czy dzieci przychodzą do domu w kompletnej garderobie. Uczniowie nie mogą zostawiać w boksach osobistych rzeczy. Dzieci często skarżą się, że zginęła im część ubrania, podczas gdy zostaje ona w klasie, na sali gimnastycznej lub w szatni. Obecnie w części boksów wisi odzienie (bluzy, swetry, czapki), worki ze strojami gimnastycznymi i butami, które nie są systematycznie odbierane.