Nasza uczennica Mistrzynią Polski w siatkówce w kategorii „czwórek” dziewcząt!

Joanna Garncarz Mistrzynią Polski w siatkówce w kategorii „czwórek” dziewcząt!!!

Uczennica naszej szkoły, trenująca na co dzień w MKS „Dwójka” Zawiercie zdobyła Mistrzostwo Polski podczas rozgrywanych w Zabrzu w dniach 24-26 czerwca 2019 roku XXV Ogólnopolskich Mistrzostwach w minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport. W meczu o złoty medal MKS „Dwójka” Zawiercie pokonała pewnie UKS „Jasieniak” Gdańsk 2:0 (15:12, 15:11). Przez trzy dni 192 zespoły z całej Polski (mistrzowie i wicemistrzowie województw) rywalizowały w kategorii "2", "3", "4" dziewcząt oraz chłopców. Po raz dwudziesty pierwszy turniej rozgrywany był w Hali Widowiskowej MOSiR Zabrze. Wspomnieć należy, że Asia jest również aktualną Mistrzynią Śląska w kategorii „czwórek” oraz Wicemistrzynią Śląska w kategorii „młodziczek”. Osiąga sukcesy nie tylko podczas rozgrywanych w kraju turniejów ogólnopolskich ale także w rywalizacji międzynarodowej.