III miejsce chłopców w zawodach rejonowych w Szkolnych Mistrzostwach Województwa śląskiego Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

W dniu 13 października w Dąbrowie Górniczej – Pogoria III odbyły się zawody rejonowe w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach wystartowały najlepsze szkoły z powiatu będzińskiego i Dąbrowy Górniczej. Wśród startujących wystąpili reprezentanci naszej szkoły w dwóch kategoriach wiekowych kl. IV-VI i VII-VIII. Chłopcy już od pierwszej zmiany cały czas biegli w czołówce zawodów i ostatecznie zajęli bardzo wysokie III miejsce (wśród kilkunastu szkół), a w kategorii klas VII-VIII zadecydował finisz o awansie do zawodów wojewódzkich. Brawo i  dziękujemy za emocje do samego końca.