II miejsce w ¼ Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym chłopców!!!

W dniu 5 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Będzinie odbył się ¼ Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym. W turnieju spotkały się najlepsze szkoły z powiatu będzińskiego i rejonu Dąbrowy Górniczej. Stające na bardzo wysokim poziomie zawody, niejednokrotnie kończyły się wynikami na przewagi. Ostatecznie po zaciętych meczach, chłopcy z naszej szkoły zajęli bardzo dobre II miejsce, potwierdzając tym samym, że w tym roku szkolnym są świetnie przygotowani do zawodów. A to na pewno jeszcze nie koniec w tym roku szkolnym, bo przed nami, tak długo oczekiwana, mini piłka ręczna. Widać u chłopców duży zapał, po tak długim okresie nauki zdalnej. BRAWO i czekamy na kolejne Wasze sukcesy sportowe.